جمعه, 3 اسفند 1397
عنوان : اغاز عملیات جدول گذاری و زیرسازی معابر كوی ۲۵ دستگاه بنیاد مسكن
کد خبر : ۲۷۶۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ 
ساعت : ۷:۵۳:۵۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اغاز عملیات جدول گذاری و زیرسازی معابر کوی  ۲۵ دستگاه بنیاد مسکن 


به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش عبدالمجید تمندانی شهردار خاش با عنوان خبر فوق 
گفت از انجا که  محله ۲۵دستگاه بنیاد مسکن یکی از محلات  تازه تاسیس شهر خاش  می باشد 
 میانگین ساخت و ساز مسکونی در آن بالا رفته است و شهرداری خاش به منظور گسترش و عدالت در تقسیم منابع و خدمات خود، و عدالت محله ایی معابر این کوی جدیدالاحداث را جهت جدول گذاری و زیر سازی در دستور کار قرار داده است.
شهردار خاش در ادامه با بیان اینکه جدول گذاری در قالب عدالت محله ایی  اجرا می شود در دیگر معابرنیازمند که توسط کارشناسان این شهرداری شناسایی شده اند با تدبیر شورای اسلامی شهر خاش  پروژه های عمران شهری  با اولویت اجرایی خواهند شد
 وی با بیان اینکه دست یافتن به عمران شهری با زیر ساختهای قوی  نیاز به عزمی همه جانبه دارد ابراز کرد: مشارکت های مردم ،نگاه مدیریتی و دانش محوری متخصصان و نهادهای اجرایی نیازمند رسیدن به این هدف است.
تمندانی ادامه داد: به منظور تقویت زیر ساخت های شهری ،تامین رفاه عمومی شهروندان ،توزیع عادلانه امکانات شهری ،حذف نابرابریهای منطقه ای و با هدف رسیدن به توسعه و عمران شهری عملیات اجرایی جدول گذاری  معابر در همه محلات بویژه کوی ۲۵دستگاه بنیاد مسکن جهت دفع آبهای سطحی در سطح شهر خاش در حال اجرا است.
تمندانی افزودبه منظور تقویت زیرساخت های شهری وتامین رفاه حال شهروندان محترم عملیات ترمیم جداول فرسوده شهر نیز درنقاط مختلف ، علی الخصوص بلوار های اصلی شهردر ورودی های شهر خاش و نیز میادین  از ابتدای شروع به کار شورای اسلامی در دوره اخیر  آغازگردید وهمچنان ادامه دارد.
ایشان هدف از اجرای پروژه جدول گذاری معابر را دفع و هدایت آبهای سطحی در زمان بارندگی ،کنترل سیلاب و ارتقاء سطحی کیفی و ایمنی معابر شهر خاش  عنوان کرد و افزود: اجرای پروژه های عمرانی و به فعلیت درآوردن فعالیت های زیر بنایی از الزامات رسیدن به توسعه شهری می باشد

نمایش تعداد بازدیدها : 97

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0