جمعه, 3 خرداد 1398
عنوان : مراسم گرامیداشت روز جهانی زمین پاك در محله نصرت اباد شهر خاش با موضوع پاكسازی محله از زباله برگزار شد.
کد خبر : ۲۸۴۹
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ 
ساعت : ۷:۳۸:۳۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مراسم گرامیداشت روز جهانی زمین پاک در محله نصرت اباد  شهر خاش   با موضوع پاکسازی محله  از زباله برگزار شد.

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش مهندس عبدالمجید تمندانی شهردار خاش در مراسم گرامیداشت روز جهانی زمین پاک که در نصرت اباد خاش  برگزار شد، گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی در مدیریت شهری امکان اجرای سیاست‌های محیط زیستی در برنامه ریزی‌ها و بودجه بندی‌ها است.
تمندانی در این مراسم که با استقبال پرشور کودکان ، نیروهای  خدمات شهری شهرداری ،محیط زیست ،سپاه،ارتش،هلال احمر کارخانه سیمان و برخی مسئولان شهری و فعالان محیط زیست حضور داشتند افزود فرهنگ‌سازیو تلاش در حوزه  محیط زیست سالم از الزامات زندگی روزمره هر جامعه ایی میباشد.

وی افزود: آموزش  در جهت جلوگیری از تخریب و آلودگی محیط زیست باید از سنین کودکی و در مدارس و خانواده ها آغاز شود تا نتیجه خوبی حاصل شود.
شهردارخاش ،خاطرنشان ساخت: کودک و نوجوانان  به عنوان هم یاران  شهرداری در خانواده و مدرسه برای انتقال مسائل زیست محیطی نقش بسزایی دارند و از آنها می‌توان بعنوان سفیران محیط زیست در آموزش و بیان مسائل این حوزه در تمامی سطوح جامعه استفاده کرد. 
تمندانی، اظهار داشت: با   اجرای پاکسازی محلات در سطح شهر توسط پرسنل خدوم  خدمات شهری شهرداری، که به صورت  دوره ایی انجام شده است خوشبختانه نقش بسزایی در پاکسازی محیط شهر خاش از زباله  داشته ایم.گفتنی است در این مراسم محدوده  جاده اصلی کارخانه سیمان از ابتدا  تا انتهای روستای  نصرت اباد پاکسازی گردید


نمایش تعداد بازدیدها : 22

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0