سه‌شنبه, 28 خرداد 1398
عنوان : تسطیح و زیرسازی معابر تعاونی پیام نوردر دستور كار شهرداری خاش قرار گرفته است.
کد خبر : ۲۸۵۷
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ 
ساعت : ۱۰:۱۸:۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

تسطیح و زیرسازی معابر تعاونی پیام نوردر دستور کار شهرداری خاش  قرار گرفته است.
   
   

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش ؛مهندس عبدالمجید تمندانی شهردار خاش و محسن قلندرزهی رییس شورای اسلامی شهر و معاونت و برخی از مدیران واحد های شهرداری  از معابر کوی پیام نور  خاش بازدید به عمل آوردند.
 مهندس تمندانی در حاشیه این بازدید  گفت: تسطیح و زیرسازی معابر کوی پیام نور در دستور کار شهرداری خاش قرار  گرفته است.وی ادامه داد عملیات اجرایی در این تعاونی  علاوه بر تسطیح، زیرسازی ، شامل؛ بدنه سازی خیابان، جدول گذاری که با هدف استاندارد سازی مسیر مذکور و هدایت و دفع آب های سطحی میباشد انجام می گیرد. 
 
تمندانی ادامه داد: امید است با همکاری و مشارکت شهروندان معابر یاد شده  تکمیل شده و مورد بهره برداری قرار گیرد.
 
شهردار خاش تصریح کرد:  هدف ما مشارکت روزافزون شهروندان در مدیریت بهینه شهری هست؛ مردم باید احساس کنند که مشارکت آن ها در حوزه مدیریت شهری آینده ای خوب برای شهر رقم خواهد زد.
 
 تمندانی گفت: تلاش ماجلب اعتماد مردم و رضایت مندی از خدمات شهری در امر مدیریت شهری است که با دادن عوارض مشارکت این امر امکان پذیر خواهد بود.
 
شهردار خاش از همدلی و حمایت های مجموعه شورای شهر خاش که در فضایی صمیمانه به دنبال موفقیت شهرداری هستند تشکر و قدردانی نمود.در ادامه محسن قلندرزهی رییس شورای شهر خاش گفت  این طرح در راستای توسعه شهری و تامین زیر ساخت ها در منطقه حاشیه ای، محروم و کم برخوردار کوی پیام نور  اجرا می شود. 
وی افزود: این طرح شامل   خاکبرداری،مخلوطه ریزی،تسطیح، پیاده‌ روسازی و جدول ‌گذاری معبر اصلی و معابر فرعی  اجرا می ‌شود.
 قلندرزهی  عملیات بهسازی و ساماندهی معابر کوی پیام نور خاش  را از اهداف مهم این مدیریت در جهت محرومیت زدایی و توسعه شهری  عنوان کرد و گفت: خدمات رسانی بهینه و مناسب در مناطق کم برخوردار و کسب رضایتمندی مردم از اولویت های شورای اسلامی شهر  است.

رییس شورای اسلامی شهر خاش اظهارکرد: عملیات ساماندهی کوی پیام نور خاش به منظور رفاه حال شهروندان آغاز شد که با اجرای این پروژه شاهد تسهیل در تردد و عبور و مرور و بهسازی معابر خواهیم بود

نمایش تعداد بازدیدها : 35

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0