پنج‌شنبه, 27 تير 1398
عنوان : خدمات دهی در محلات كم برخوردار با عدالت محله ایی در دستور كار مدیریت شهری خاش
کد خبر : ۲۸۶۵
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ 
ساعت : ۱۰:۲۸:۳۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

خدمات دهی در محلات کم برخوردار با عدالت محله ایی در دستور کار مدیریت شهری خاش


🌟به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش عبدالمجید تمندانی شهردار خاش گفت در راستای تأمین رفاه حال، آسایش و جلب رضایتمندی شهروندان عملیات زیرسازی و جدول گذاری معابر  حاشیه شهر ادامه دارد.

تمندانی  افزود: ارتقای کیفی و بهسازی معابراز اهداف اصلی شهرداری خاش در اجرای پروژه ها به شمار می رود.

وی بیان کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته عملیات زیرسازی خیابان ها و کوچه هایی که نیاز به بهسازی دارند با عدالت محله ای و تدبیر شورای اسلامی شهر انجام می شود.

تمندانی زیر سازی و آسفالت خیابانهای سطح شهر به ویژه خیابانهای اصلی محلات کم برخوردار را از جمله مطالبات جدی شهروندان از شهرداری خاش عنوان و بیان کرد: یکی از بارزترین و مهمترین وظایف مجموعه ما توجه به عمران و آبادانی شهر و به تعبیر دیگر پیگیری اجرای پروژه های عمرانی است.

وی ادامه داد: پروژه های عمرانی در راستای تسهیل در امر رفت و آمدی ایمن، ایجاد بستری مناسب جهت رضایتمندی ساکنین، روان شدن ترافیک می باشد که به همین منظور  عمران شهرداری خاش اقدام به اجرای عملیات زیرسازی  خیابان سرحد ومعابر لک زایی و امام بخش  ۱ کرده است.

شهردار خاش گفت: اجرائی کردن سیاستهای عمرانی شهرداری با هدف کسب رضایتمندی عمومی شهروندان عزیز رسالت اصلی ما بوده و کلیه معابر سطح شهر بر اساس اولویت بندی و چندین مرحله عملیات زیرسازی و آسفالت ریزی در محلات کم برخوردار و برای برطرف ساختن مطالبات شهروندان حاشیه شهر خاش و تغییر سیما و منظر در این شهر انجام خواهد شد.                                                         
شهردار خاش ادامه داد با تدبیر  شورای اسلامی شهر  این شهر به کارگاه عمرانی تبدیل شده است.
تمندانی افزود:بر اساس ظرفیت و توانی که وجود دارد تلاش می کنیم خدمات در ابعاد مختلف بصورت عادلانه بین شهروندان ساکن در محلات صورت بپذیرد.

نمایش تعداد بازدیدها : 18

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0