پنج‌شنبه, 28 شهريور 1398
عنوان : جدول گذاری معابر شهر خاش در محلات و مركز شهر با جدیت در دستور كار عمران شهری
زير عنوان : شهردار خاش از جدول گذاری معابر نقاط مختلف شهری خبر داد و گفت: جدول گذاری معابر با جدیت از سوی مدیریت شهری دنبال می شو
کد خبر : ۲۸۸۹
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ 
ساعت : ۱۱:۳۵:۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جدول گذاری معابر شهر خاش در محلات و مرکز شهر  با جدیت در دستور کار عمران شهری                                   

شهردار خاش از جدول گذاری معابر نقاط مختلف شهری خبر داد و گفت: جدول گذاری معابر با جدیت از سوی مدیریت شهری دنبال می شود.

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش مهندس عبدالمجید تمندانی شهردار خاش  اظهار داشت
 مدیریت شهری خاش علیرغم تمامی مشکلات مالی، اجازه نداده تا پروژه های عمرانی و شهری رو به تعطیلی برود و هم اکنون بسیاری از پروژه ها در حال انجام است.

وی ادامه داد: ترمیم و اصلاح معابر  در بسیاری از خیابان ها و معابر، مورد مطالبه شهروندان خاشی قرار داشته و این مهم از سوی مدیریت شهری در حال انجام است.

تمندانی با تأکید بر انجام پروژه جدول گذاری در معابر شهری خاش گفت: جدول گذاری معابر شهری خاش در نقاطی که ضرورت احساس می شد،با تدبیر شورای اسلامی شهر و همت پرسنل شهرداری  با جدیت از سوی شهرداری دنبال می شود.

وی یادآور شد: طی روزهای اخیر و با تلاش های صورت گرفته، عملیات جدول گذاری بلوار بهداشت ۸، شهیدامام بخش حدفاصل میدان بصیرت تا نبش انقلاب، روبروی اورژانس،خیابان سرباز، شهید لک زایی و چندین نقطه دیگر خاش در دستور کار مدیریت شهری  میباشد   که موجب رضایت مندی ساکنین محلات شده است             تمندانی ادامه داد: با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی شهر، مدیریت شهری با هدف ساماندهی معابر  سطح شهر و همچنین زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و جداول، عملیات بهسازی و مرمت جداول  معابر شهر را در دستور کار قرار داده است.
مهندس تمندانی عنوان کرد: ساماندهی و رفع نواقص جداول در سطح معابر از اقدامات خدمات رسانی شهرداری به شهروندان و ساکنان محلات مختلف شهری است که در راستای ساماندهی وضعیت آبهای سطحی و جمع آوری فاضلاب اجرا می شود. شهردارخاش تصریح  کرد: با عنایت به اینکه رفع نواقص و ایجاد اصلاحات در تاسیسات و مبلمان شهری از برنامه ها و اولویت های کاری در شهر می باشد؛ ضمن بررسی های به عمل آمده از سطح محلات مشکلاتی از قبیل فرسودگی و تخریب جداول که منجر به آب گرفتگی و تجمع رسوبات و ایجادآلودگی محیطی می گردد. لذا در معابری که نیاز احساس میشد احداث جدول در برنامه کاری قرارگرفته است
وی ادامه داد : به منظور تقویت زیر ساخت های شهری ،تامین رفاه عمومی شهروندان ،توزیع عادلانه امکانات شهری ،حذف نابرابریهای محلات  و با هدف رسیدن به توسعه و عمران شهری در افق ۱۴۰۰خاش عملیات اجرایی جدول گذاری  جهت دفع آبهای سطحی در سطح شهر خاش در حال اجرا بوده و هدف از اجرای پروژه جدول گذاری  این معابر را دفع و هدایت آبهای سطحی در زمان بارندگی ،کنترل سیلاب و ارتقاء سطحی کیفی و ایمنی معابر شهر عنوان کرد و افزود: اجرای پروژه های عمرانی و به فعلیت درآوردن فعالیت های زیر بنایی از الزامات رسیدن به توسعه شهری است.

نمایش تعداد بازدیدها : 14

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0