يکشنبه, 28 مهر 1398
عنوان : ...پیام تبریك شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر خاش به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی
کد خبر : ۲۸۹۸
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ 
ساعت : ۷:۱۹:۱۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

...پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی  شهر خاش  به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

💥مهندس عبدالمجید تمندانی شهردار خاش و خدایار ریگی ماریشان رئیس شورای اسلامی شهر در پیام مشترکی روز آتش نشانی و ایمنی را به جان برکفان  آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خاش  تبریک گفتند.

در این پیام امده است......

هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی ، روز قدردانی از تلاش ها و خدمات شبانه روزی آتش نشانان پر تلاش و نیز یادآور زحمات بسیار سنگین و خدمات سخت و نفس‌گیر آنانی است که در راه نجات جان انسان ها از خود گذشتگی می کنند.

آتش نشانان غیور با هدف نجات جان و مال انسان ها در حوادث و رویدادها از جان خود گذشته و با دلاوری و رشادت می کوشند تا امید و شادی را برای آسیب دیدگان به ارمغان آورند.

روز آتش نشان روز تجلیل و پاسداشت مردانی از جنس ایثار ، شهامت و شجاعت است که آتش عشق به انسان ها در وجودشان زبانه می کشد تا آتش سوزان حوادث را در زندگی همشهریان فرونشانند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان و همچنین قدردانی و تشکر از خدمات شبانه روزی کلیه آتش نشانان خدوم و زحمتکش کشور به ویژه آتش نشانان خاش ، این روز را صمیمانه به این عزیزان تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق و سلامتی را برای کلیه آتش نشانان فداکار کشور و شهر از خداوند متعال خواستاریم.

نمایش تعداد بازدیدها : 6

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0