يکشنبه, 28 مهر 1398
عنوان : رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار خاش با صدور پیامی مشترك ،فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریك گفتند
کد خبر : ۲۹۰۱
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ 
ساعت : ۷:۲۹:۳۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار خاش با صدور پیامی مشترک  ،فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفتند

 به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش  در  پیام مهندس عبدالمجید تمندانی شهردار و خدایار ریگی ماریشان رئیس شورای شهر خاش  امده است

۱ شهريور ماه، سالروز آغاز حمله ناجوانمردانه رژيم بعث عراق به ایران اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی، اولین روز از ایام مبارکی است که به نام هفته دفاع مقدس نامگذاري شده است.

هفته دفاع مقدس، هفته ای در گذر ایام نیست، واژه ای در حصار تنگ زمان نیست؛ فصلی است در بی زوال ترین تقویم های ابدی. آنجا که زمان، خود نیز کرانه ای محدود دارد. ملت ما با دفاع مقدس خویش، حصار تنگ زمان را شکست و دیواره کوتاه ایام را در نوردید و از آن سوی مرزهای سبز توحید، گلستانی از شهادت را هدیه آورد.

هشت سال دفاع مقدس ملت سلحشور ایران در برابر همه زورگویان جهان، برگ زرینی از حماسه ملتی است که تا همیشه تاریخ، نه تنها ایرانیان بلکه همه ملت‌های آزاده جهان به آن افتخار می‌کنند.

این حادثه بزرگ و ماندگار توانست همه معادلات جهانی معمول درعرصه سياسی، نظامی، اجتماعی و فرهنگي را برهم زند و غرور و سرافرازی را برای مردم ایران زمین بر جای بگذارد.

 اینجانبان وظیفه خود می‌دانیم این هفته را به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و همه دلیرمردان عرصه ایثار و مقاومت تبریک عرض نماییم.

 فرا رسيدن هفته دفاع مقدس كه نمودار مجموعه ای ازبرجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت ا… العظمي خامنه اي (مد ظله العالي)و ملت شهيد پرور ايران اسلامي به خصوص مردم  شهید پرور ۸ سال دفاع مقدس شهر خاش تبريك عرض نموده و از خداوند متعال توفيق ادامه راه شهيدان جنگ تحميلي را  براي خود و همگان مسألت می نماییم

نمایش تعداد بازدیدها : 7

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0