يکشنبه, 28 مهر 1398
عنوان : طرح پاكسازی معابر شهر خاش با همكاری شهروندان
کد خبر : ۲۹۰۲
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ 
ساعت : ۷:۳۱:۲۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

طرح پاکسازی معابر شهر خاش با همکاری شهروندان

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش مهندس عبدالمجید تمندانی شهردار خاش با اشاره به اغاز عملیات پاکسازی معابر شهر و محلات گفت  پاکسازی شهر خاش به یک روز منحصر نمی شود و نیروها و عوامل شهرداری در تمام ایام سال مشغول پاکسازی و تنظیف محیط شهری هستند تا خواسته های مردم تحقق پیدا کند.

مهندس تمندانی ابراز داشت: با تلاش نیروهای  خدمات شهری  طی سه ماهه اخیر وضعیت تنظیف شهرخاش متحول شده است و وضعیت بسیار بهتری از گذشته در شهر خاش شاهد هستیم.

وی ادامه داد: طی ماه های اخیر برخی از معابر که در سالیان قبل هرگز تنظیف نشده بودند، پاکسازی شد و خوشبختانه رضایت عمومی را در پی داشته است.

شهردار خاش با اشاره به ضرورت مشارکت همگانی در بحث نظافت شهری و بیان اینکه تنها با مشارکت و همکاری شهروندان توسعه پایدار شهری رقم خواهد خورد، عنوان کرد: هدف اصلی این برنامه جلب مشارکت عمومی در بحث نظافت شهری است و قطعا با مشارکت مردم در تنظیف شهری وضعیت بسیاری بهتری خواهیم داشت و لازمه توسعه شهری مشارکت عمومی است.

وی افزود: یکی از اهداف اجرای این طرح فرهنگ سازی مشارکت عمومی بوده که با هماهنگی و ترغیب مردم در راستای نظافت شهر و پاکسازی آن  گام های جدی برداشته شود.

وی اضافه کرد: از دیگر اهداف طرح پاکسازی می توان به ایجاد چهره ای مطلوب از سیمای شهر، آماده سازی شهر برای رفاه حال شهروندان اشاره کرد.

تمندانی گفت: برای اجرای این طرح با استفاده از همه توان خدمات شهری  که شامل ۶۰ نیروی شهرداری در چنداکیپ از چند مسیر با همکاری و همراهی عموم کار جمع آوری زباله ها و پاکسازی شهر خاش انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه نباید اجازه دهیم برای زباله ای قامت کارگری خم شود، ادامه داد: شهر خاش با توجه به پتانسیل تفتان  به عنوان شهر گردشگری در استان  است و می طلبد رسانه های جمعی برای افزایش مشارکت مردمی در پاکسازی شهر اقدام نمایند.

شهردار خاش به اقدامات شهرداری خاش برای پاک سازی و زیباسازی شهر  اشاره کرد و گفت: در این زمینه می توان به خط کشی معابر، رنگ آمیزی جدول ها، درختکاری و کاشت گونه های گیاهی، گل های متنوع و افزایش فضای سبز اشاره کرد.

نمایش تعداد بازدیدها : 12

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0