چهارشنبه, 9 بهمن 1398
عنوان : شهردار خاش از اغاز پاكسازی معابر و رفع اسیب دیدگی به تاسیسات شهری با اتمام بارندگی خبر داد
کد خبر : ۲۹۲۰
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ 
ساعت : ۷:۵۷:۲۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار خاش از اغاز پاکسازی معابر و رفع اسیب دیدگی به تاسیسات شهری با اتمام بارندگی  خبر داد

 

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش مهندس عبدالمجید تمندانی شهردار خاش ازآغاز پاکسازی معابر و رفع آسیب‌دیدگی تاسیسات در بارش دو روز گذشته در شهر خاش  با اتمام بارندگی خبر داد .                                              

تمندانی  اظهار کرد:  استفاده از تجربیات بارندگی‌های قبل و بررسی علل وقوع سیل و آبگرفتگی و شناسایی نقاط حادثه خیز و جلسه ستاد بحران وتشکیل چندین اکیپ خدماتی در محلات و مرکز شهر ، در چند روز گذشته در کنار همدلی، صمیمیت و یکپارچگی نیروهای شهرداری خاش باعث گذر از این شرایط سخت  و دشوار شد.

وی افزود: آماده‌باش کامل  نیرو های ستاد بحران شهرداری خاش در کنار ماشین‌آلات و انجام به موقع اقدامات پیشگیرانه باعث شد تا بارندگی شدید را به خوبی پشت سر بگذاریم.

شهردار خاش بیان کرد: نیروهای آموزش‌دیده و پرتلاش شهرداری با تلاش بی‌وقفه  و شبانه روزی حین  باران به شکلی شهر را مدیریت کردند که اندکی پس از اتمام بارندگی در اکثرمعابر امکان ترد میسر بود.

 تمندانی  با بیان اینکه همدلی در کنار خدمت خالصانه ، یعنی جلوگیری از هرگونه آسیب و خسارت به شهروندان برای ما  مدنظر قرار دارد، تصریح کرد: ابراز رضایت شهروندان،  نتیجه اقدام صحیح در واکنش به بارندگی دو روز  گذشته است.هر چند انتقاداتی از حاشیه شهر و معابر خاکی ان و حفاری های گاز وجود داشت که با حضور به موقع پرسنل شهرداری  مشکل شهروندان به حداقل رسید.

تمندانی ادامه داد با پایان بارندگی  کلیه نیروها در بخش‌ها و واحد های مختلف مامور رسیدگی به امور تنظیف کامل شهر و ترمیم معابر آسیب‌دیده شدند و خدمات دهی پرسنل خدوم شهرداری همچنان ادامه دارد.

شهردار خاش گفت:در ماه اخیر و با لایروبی رودخانه مهران با وچود حجم بالای اب این رودخانه فصلی  مشکلات شهروندان درحاشیه این  رودخانه  فصلی به حداقل رسیده بود و تماس شهروندان با شهرداری در حاشیه رودخانه  کمتر از بارندگی های قبلی بود.وی ادامه داد با اخطاریه جوی هواشناسی  پرسنل خدماتی شهرداری به لایروبی و پاکسازی معابر  پرداختند که به خروج اب از شهر کمک کرد.و با تشکیل به موقع ستاد بحران قبل از هر حادثه ایی با برنامه ریزی دقیق مشکلات شهروندان به حداقل رسیده بود.تمندانی ادامه دا د این بارندگی خسارت زیادی در بحث تاسیسات برای شهرداری به همراه داشت که واحد تاسیسات  و عمران  و...از اولین ساعات اتمام بارندگی شروع به ترمیم خسارات نمودند.


نمایش تعداد بازدیدها : 22

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0