دوشنبه, 5 خرداد 1399
عنوان : اجرای عملیات جدول گذاری خیابان نوك اباد ازسوی شهرداری خاش
کد خبر : ۲۹۵۲
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ 
ساعت : ۱۱:۴۷:۱۴

امتیاز :  ۲.۰۰ |  مجموع :  ۱

اجرای عملیات جدول گذاری خیابان نوک اباد ازسوی شهرداری خاش

شهردار خاش از اجرای عملیات جدول گذاری  خیابان نوک اباد به منظور هدایت اصولی آب های سطحی خبر داد.

🖥️به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهردار ی خاش، طی بازدیدی با حضور مهندس عبدالمجید تمندانی شهردار خاش از پروژه عمرانی جدول گذاری خیابان نوک اباد ، خیابان فردوسی و ورودی شهر  نحوه اجرا و موانع و مشکلات احتمالی اجرای پروژه بررسی گردید.
🔹تمندانی در حاشیه این بازدید گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی شهر، مدیریت شهری با هدف ساماندهی معابر و کانال های سطح شهر و همچنین زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و جداول، عملیات بهسازی و مرمت جداول و کانال های معابر خیابان نوک اباد در حال اجرا میباشد.
🔹مهندس تمندانی با اعلام این مطلب عنوان کرد: ساماندهی و رفع نواقص جداول در سطح معابر از اقدامات خدمات رسانی شهرداری به شهروندان و ساکنان محلات کمتر برخوردار شهری است که در راستای ساماندهی وضعیت آبهای سطحی و جمع آوری فاضلاب اجرا می شود.
🔹شهردار خاش بیان کرد: در ادامه فرآیند اجرای فعالیت های عمرانی در سطح شهر و ارائه خدمات با هدف ارتقای سطح کیفی معابر و افزایش خدمات رسانی به شهروندان ، عملیات جدول گذاری فرعی های خیابان نوک اباد،ورودی شهر از سمت سنگان و فردوسی انجام پذیرفته است.
🔸ایشان هدف از اجرای این طرح را ارتقای سطح کیفی معابر، افزایش خدمات رسانی به شهروندان و بهسازی مناظر شهری عنوان کردو گفت : تسهیل در تردد و عبور و مرور، ساماندهی و زیباسازی فضاهای شهری و مناسب سازی پیاده روها و جداول حاشیه خیابان های سطح شهراز دیگر اهداف اجرای این طرح است.

نمایش تعداد بازدیدها : 25

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0