دوشنبه, 5 خرداد 1399
عنوان : احداث چندین پارك در محلات شهر
زير عنوان : رییس شورای اسلامی شهر خاش خبر داد :
کد خبر : ۲۹۵۳
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ 
ساعت : ۱۱:۵۰:۳۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رییس شورای اسلامی شهر خاش خبر داد :
هر محله یک بوستان محله ایی و افزایش سرانه یک متر مربع برای هر شهروند در شهر خاش
رییس شورای شهر خاش گفت : عملیات عمرانی و اجرایی پارک 4 هکتاری خیام   در کنار پارک 4هکتاری ولایت شروع شده و در سال جاری به بهره برداری می رسد.
 به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش ،مهندس خدایار ریگی ماریشان گفت : امسال چندین  پارک محله ای در سطح محلات احداث می شود. 🔸وی با بیان اینکه سیاست افزایش یک متر مربعی سرانه فضای سبز برای هر شهروند ساکن خاش در سال جاری برنامه ریزی شده است اظهار داشت : پارک  خیام یکی از چند پارک محله ای برنامه ریزی شده برای سال ۹۹ می باشد.
ریگی ماریشان  ادامه داد: طبق برنامه ریزی و هدف گذاری مدیریت شهری در سال جاری در راستای  توزیع عادلانه امکانات شهری و افزایش سرانه  فضای سبز و ایجاد نشاط اجتماعی در سطح شهر به ویژه مناطق کم برخوردار، اجرای طرح هر محله یک بوستان در دستور کار شهرداری و شورای اسلامی شهر خاش قرار گرفته است و طبق وعده ای که به شهروندان داده بودیم هم اکنون شاهد به بار نشستن پروژه های مهم در زمینه ارتقاء سرانه فضای سبز و احداث بوستانهای محله ای در سطح شهر هستیم.
رییس شورای شهر خاش افزود: یکی دیگر از اقدامات شهرداری خاش در زمینه استفاده بهینه از منابع و کاهش مصرف آب ،استفاده از شیوه های مدرن آبیاری و نصب سیستم آبیاری تحت فشار در سطح میادین،بلوارها و فضاهای سبز شهری است که در سال جاری قدم های مثبتی در این زمینه  برداشته شدهاست  و در نظر است طبق برنامه ریزی  بعمل آمده تا پایان سال جاری، فضای سبز بوستان های جدیدالاحداث و اکثر میادین، بلوارها و بوستانهای سطح شهر به این سیستم تجهیز گردد.

نمایش تعداد بازدیدها : 36

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0