دوشنبه, 5 خرداد 1399
عنوان : توزیع سبد كالای رمضان و بسته سلامت به كاركنان شهرداری خاش
کد خبر : ۲۹۵۵
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ 
ساعت : ۹:۳۱:۵۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار خاش خبر داد: توزیع سبد کالای رمضان و بسته سلامت به کارکنان شهرداری خاش

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش  مهندس عبدالمجید تمندانی شهردارشهر خاش گفت: به منظور تکریم و بهبود وضعیت معیشتی کارکنان روزه دار شهرداری، طبق مصوبه شورای اسلامی شهر ، سبد کالای رمضان و نیز بسته سلامت  در اختیار تمامی کارکنان شهرداری خاش قرار گرفت.
مهندس عبدالمجید تمندانی در ادامه افزود: بهره گیری از برندهای معتبر مواد غذایی و خرید از مراکز معتبر فروش از جمله اقدامات صورت گرفته برای تهیه و توزیع هرچه بهتر سبد کالای رمضان شهرداری خاش است.
وی خاطر نشان کرد: ارزش هر سبد کالا و سلامت چیزی در حدود 500هزار تومان است .
شهردار خاش اضافه کرد: به منظور سلامت نیروهای خدمات شهری و پاکبانان نیز در این مدت روزانه ماسک و دستکش، و مواد ضدعفونی در بین آنان توزیع شده است.
تمندانی اظهار کرد: همزمان با شیوع کرونا در اوایل اسفندماه سال گذشته مدیریت شهری خاش در اولین اقدام برای پیشگیری از ابتلای شهروندان به این بیماری با نصب بنر بر روی تابلوهای محیطی اطلاع‌رسانی و آموزش در خصوص رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در فضای مجازی رادر دستور کار قرارداد.
وی افزود: نیروهای خدمات شهری شهرداری طبق برنامه زمان بندی شده، به طور مستمر طی دو مرحله در صبح و بعدازظهر به تفکیک کلیه محلات، معابر و اماکن عمومی، سرویس‌های بهداشتی، دستگاه‌های خودپرداز، مخازن زباله، ادارات، بانک‌ها، مراکز تجاری،مساجد ومراکز درمانی و کلانتری های این شهر را با بکار گیری یک دستگاه خودروی آتش نشانی و سمپاش های دستی ضد عفونی کرده اند و این اقدامات تا قطع چرخه انتقال ویروس کرونا تداوم خواهد داشت.
شهردار خاش خاطرنشان کردجامعه عزیز کارگری نقش اساسی در تحقق شعار سال یعنی "جهش تولید" بر عهده دارند
وی با اشاره به تلاش‌های همیشگی کارگران درواحدهای خدمات‌رسان شهرداری خاش بیان کرد: کارگران خدوم و زحمتکش شهرداری خاش در حوزه‌های خدمات شهری، فضای سبز، عمران، تاسیسات  حمل و نقل ، نقلیه،اتش نشانی،سدمعبر،  بهشت زهرا، و... به‌طور بی‌وقفه در حال خدمت‌رسانی به شهروندان هستند و این تلاش‌ها در ایام کرونایی افزایش نیز یافته است که جای تقدیر دارد

نمایش تعداد بازدیدها : 23

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0