دوشنبه, 5 خرداد 1399
عنوان : همزمان با فرا رسیدن سالروز شهادت مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام و لیالی قدر شهرداری خاش اقدام به فضا سازی سطح شهر كرده است.
کد خبر : ۲۹۵۷
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ 
ساعت : ۹:۴۶:۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

همزمان با فرا رسیدن سالروز شهادت مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام و لیالی قدر شهرداری خاش  اقدام به فضا سازی سطح شهر کرده است.

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهردار خاش  مهندس عبدالمجید تمندانی شهردار شهر خاش  گفت: به مناسبت فرارسیدن شبهای قدر و تقارن آن با شهادت امیرالمومنین علی (ع) و با توجه به اهمیت این دو مناسبت و همچنین گرامیداشت این ایام و عرض تسلیت شهادت حضرت علی ع،مسیرهای اصلی سطح شهر سیاهپوش شد.
وی افزود: شهرداري خاش در کنار کارهای خدماتی وعمرانی ،  توسعه فرهنگي و مذهبي را در دستور كار خود قرار داده و در مناسبت‌هاي مختلف از جمله ولادت و شهادت ائمه اطهار(ع) و ساير ايام خاص سال، اقداماتي را در راستاي ترويج فرهنگ اسلامی تدارك مي‌بيند، كه فضاسازي‌هاي شهري يكي از اين برنامه‌ها به شمار مي‌روند.

 وی با بیان این‌که پرچم سیاه 40متری ورودی شهر به مناسبت شهادت امام اول به اهتراز امده است ،افزود: در راستای مناسب سازی چهره شهر در این روزها ، این شهرداری با پایین آوردن پرچم های رنگی در سطح شهر و جایگزینی پرچم های سیاه ،  بنرهای مناسبتی و اشاعه فرهنگ قرآنی، چهره شهر را آماده عزاداری شهروندان نموده است .
 شهردار خاش در ادامه  با بیان اینکه ماه رمضان، ماه نزول قرآن، دعا و مناجات است، با سیاه پوش کردن خیابان های اصلی و میادین سطح شهرو خاموشی نورپردازی ها و چراغانی ها، نسبت به ایجاد فضای معنوی متناسب این ایام در سیما و منظر شهری اقدام شده است.

نمایش تعداد بازدیدها : 19

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0