جمعه, 20 تير 1399
عنوان : پیام تبریك شهردار و اعضای شورا اسلامی شهر خاش بمناسبت هفته قوه قضائیه
کد خبر : ۲۹۷۷
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ 
ساعت : ۸:۰:۴۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

پیام تبریک شهردار و اعضای شورا اسلامی شهر خاش بمناسبت هفته قوه قضائیه

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش،اعضای شورا و شهردار خاش طی پیام ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظلوم آیت الله بهشتی، هفته قوه قضائیه را به تمامی دست اندرکارن پر تلاش این نهاد ارزشمند تبریک و تهنیت گفتند .
✒️ متن پیام شهردار به شرح ذیل می باشد :

بسمه تعالی
وَإِنْ حَكَمْتَ فَاحْكُمْ بَيْنَهُمْ بِالْقِسْطِ إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الْمُقْسِطِينَ ( مائده آیه ۴۲).
هفته قوه قضائیه فرصت مغتنمی برای تکریم از تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد قوه قضاییه به ویژه پاسداشت یاد و خاطره بزرگ معمار دستگاه قضا، مجاهد نستوه و مجتهد متفکر شهید مظلوم “آیت الله دکتر بهشتی” و شهیدان والامقام این عرصه است.
به راستی یکی از اصول اساسی نظام اسلامی ایران و خیزش انقلابی ملت سلحشور، برپایی عدالت اسلامی در این مرز و بوم بوده و برای تحقق این امر قوه قضائيه با پاسداری و حراست از قانون اساسی و سرلوحه قراردادن رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، بیشترین سهم و مهم‌ترين نقش را در پايه‌گذاري نظامي مبتني بر عدالت محوری داشته است.
اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهید گرانقدر دکتر بهشتی (ره) و یاران باوفایش، هفته قوه قضائیه را به مجموعه متعهد و خدوم این قوه و دست اندر کاران امر قضا در شهرستان خاش بویژه دادستان محترم و همکاران گرانقدرشان تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت و تاییدات الهی در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برای این عزیزان مسألت دارم.
عبدالمجید تمندانی شهردار خاش

پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهر خاش بمناسبت هفته قوه قضائیه به شرح ذیل میباشد :
بسم الله الرحمن الرحیم
هفتم تير سالروز فاجعه دردناک انفجار دفتر مرکزي حزب جمهوري اسلامي و شهادت شهيد بهشتي و۷۲ تن از ياران وفادار انقلاب، فرصت مغتنم براي تکريم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در قوه قضائيه و بويژه تجليل از بزرگ معمار دستگاه قضايي،  شهيد مظلوم “دکتر بهشتي” و شهيدان والامقام اين عرصه است.
اعضای شورای اسلامی شهر خاش ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيد آيت الله دکتر بهشتي و ۷۲ تن از ياران انقلاب ،  هفته قوه قضائيه را به مجموعه متعهد و خدوم در قوه قضائیه کشور رئیس دادگستری شهرستان خاش و دادستان محترم شهرستان و دست اندر کاران امر قضا تبریک عرض نموده و موفقیت و تائیدات الهی را در مسیر خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران آرزومندم .

اعضای شورای اسلامی شهر خاش

نمایش تعداد بازدیدها : 20

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0