جمعه, 20 تير 1399
عنوان : دیدار معاونت خدمات شهری شهردارخاش با اهالی محله اسلام اباد در مسجد جامع این محله
کد خبر : ۲۹۸۰
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ 
ساعت : ۸:۳۶:۴۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دیدار معاونت خدمات شهری شهردارخاش با اهالی محله اسلام اباد در مسجد جامع این محله

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای  اسلامی  وشهرداری خاش، تعدادی ازاهالی محله اسلام اباد با حضور در مسجد جامع این محله از نزدیک به گفتگو با معاون خدمات شهری شهرداری نشسته و مسائل  و درخواست های خود را به صورت چهره به چهره  در میان گذاشتند.
در این جلسه که گفتگوی شهروندان و خانم دکترمیرکازهی معاونت خدمات شهری۲  ساعت  به طول انجامید، معتمدین محل ، از مسائل و مشکلات محله سخن گفتند.و کلیه مطالبات شهروندان و نیز درخواست مشارکت شهروندان در بحث زباله وپسماند و نیز فاضلاب  و راهکارهای برون رفت از این مشکلات  بحث وبررسی و تصمیم گیری لازم به عمل امد.
هوشنگ ریگی عضو شورای اسلامی شهر با اشاره به دیدارهای اعضای شوراشهر و مجموعه شهرداری با ساکنین محلات در روزهای اتی در ارتباط با این دیدار مردمی گفت: ارتباط مستمر و نزدیک با شهروندان و حضور در سطح محلات یکی از اصول و اولویت های اصلی مجموعه مدیریت شهری خاش می باشد.
هوشنگ ریگی اظهار داشت: دریافت خدمات و امکانات از حقوق مسلم هر شهروند می باشد و وجود روحیه مطالبه گری و مشارکت در بین شهروندان زمینه ساز توسعه و پیشرفت هر شهری را فراهم می کند و ما اعضای شورای اسلامی شهر نیز ارائه خدمت را از وظایف خود می دانیم و به این خدمتگذاری افتخار می کنیم 

نمایش تعداد بازدیدها : 15

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0