جمعه, 20 تير 1399
عنوان : عدالت كامل در اجرای برنامه آسفالت معابر، مد نظر شهرداری و شورای شهر خاش قرار دارد//روكش اسفالت خیابان فردوسی
کد خبر : ۲۹۸۱
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ 
ساعت : ۸:۳۸:۲۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

عدالت کامل در اجرای برنامه آسفالت معابر، مد نظر شهرداری و شورای شهر خاش قرار دارد//روکش اسفالت خیابان فردوسی 

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش مهندس عبدالمجید تمندانی شهردار خاش  گفت : روکش اسفالت خیابان فردوسی در ورودی شهر خاش  از مسیر میرجٱوه در قالب طرح نهضت آسفالت معابر محلات شهر خاش  با پایان یافتن نهضت اسفالت در محله فرودگاه در دستور کار واحد عمران این شهرداری قرارگرفته است.
تمندانی افزود : تا پایان امسال افزون بر ۲۰۰ هزار متر از معابر شهر خاش آسفالت خواهد شد.
شهردار خاش با اشاره به اینکه گستره شهری خاش وسیع شده و با حجم بالایی از معابر خاکی روبرو هستیم، اظهار داشت: برای زیرسازی و آسفالت معابر به اعتبارات و حمایت های ویزه دولت نیازمندیم.
شهردار خاش بیان کرد که عملیات آسفالت معابرمحلات  این شهر از ابتدای خردادماه آغاز شده و با اولویت معابر اصلی و سپس معابر فرعی و کوچه‌ها ادامه خواهد داشت.
تمندانی اظهار داشت: تمام تلاش خود را برای رفاه و آسایش شهروندان و رفع مشکلات شهری به کار می‌گیریم تا بتوانیم برای رفع مشکلات شهر گام‌های موثری برداریم.
وی ادامه داد: در سال جاری روند اجرایی بهبود سطح کیفی معابر شهر بویژه در محلات با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی همسو با نیاز شهر و شهروندان به صورت گسترده تداوم خواهد یافت.
تمندانی یادآور شد: یکی از عمده ترین مشکلات در محلات  حاشیه شهر فاضلاب خانگی است که شهرداری را در بحث آسفالت و بهسازی دچار مشکل کرده است.
وی از پایان عملیات آسفالت و بهسازی محله ریگ اباد وفرودگاه  خبر داد و بیان کرد: براساس برنامه ریزی صورت گرفته وبا اتمام فعالیت دستگاه‌های خدمات رسان، امسال طرح نهضت اسفالت،شهروندان کلیه محلات شهر رااز نعمت اسفالت بهره مند میکند.
شهردار خاش در پایان گفت: انجام آسفالت محلات توسط شهرداری منوط به اتمام فعالیت دستگاه‌های خدمات رسان میباشد.

نمایش تعداد بازدیدها : 22

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0