جمعه, 20 تير 1399
عنوان : دیدار شهردار و رییس شورای اسلامی شهر خاش با رییس حوزه قضایی شهرستان خاش
کد خبر : ۲۹۸۲
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ 
ساعت : ۸:۴۳:۵۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دیدار شهردار و رییس شورای اسلامی  شهر خاش  با رییس حوزه قضایی شهرستان خاش

همزمان با هفته قوه قضائیه مهندس عبدالمجید تمندانی شهردار خاش و مهندس خدایار ریگی ماریشان رییس شورای اسلامی شهر و مهندس محسن قلندرزهی با رئیس حوزه قضایی دادگستری  خاش دیدار کردند.
به گزارش سایت اطلاع  رسانی  شهرداری وشورای اسلامی شهرخاش؛ 
در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت هفته قوه قضائیه از کوشش‌های اقای جهانتیغ  رییس حوزه قضایی وسایرهمکاران در خصوص پیگیری مسائل و مشکلات شهروندان تشکروقدردانی به عمل آمدودرخصوص بررسی، موضوعات مختلف شهری تبادل‌نظر صورت گرفت .
تمندانی شهردارخاش ضمن تبریک فرا رسیدن هفته قوه قضائیه از تلاشها ومساعدتهای دستگاه قضایی بویژه رئیس دادگستری و دادستان خاش در همکاری با شهرداری  تقدیر و قدردانی کرد.
 در ادامه این دیدار ، جهانتیغ رئیس دادگستری خاش ضمن خیر مقدم از شهردار و ریاست شورای شهر و عضودیگر  شورا در این نشست تشکر کرد.
وی در ادامه صحبتهای خود به بحث ساخت و سازهای غیر مجاز اشاره کرد و افزود :  دربحث ساخت وسازهای غیر مجاز به یک نکته توجه شودو آن اینست که هر ساخت وسازی که به تخریب منجر خواهد شد را نگذارید تا عملیات ساختمانی ادامه پیدا کند و کار را تعطیل کنید ،هر ساخت وسازی باید اصول ثلاثه (اصول فنی – اصول بهداشتی – اصول شهرسازی ) را رعایت کند.
در ادامه رییس شورای شهر،مهندس ریگی ماریشان  با آرزوی توفیق بیش‌ازپیش برای کارکنان دستگاه قضایی به نمایندگی از اعضای شورا شهر ،آمادگی خود را برای همکاری با این دستگاه اعلام داشت

نمایش تعداد بازدیدها : 17

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0