يکشنبه, 30 شهريور 1399
عنوان : تجهیز سوله مدیریت بحران شهرداری خاش جهت بیماری كرونا/
کد خبر : ۲۹۹۰
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ 
ساعت : ۸:۳۳:۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

تجهیز سوله مدیریت بحران شهرداری خاش جهت  بیماری کرونا/
ساخت مرکز تطهیر مجهز متوفیان کرنا
به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش مهندس عبدالمجید تمندانی شهردار خاش با اشاره به اقدامات  شهرداری خاش برای مدیریت بحران کرونا گفت تجهیز و آماده سازی سوله‌ بحران شهرداری،تجهیز و طراحی و ساخت  مرکز تطهیر مجهز متوفیان کرنا دربهشت زهرا ،خرید   یک دستگاه امبولانس ویژه  کرنا،اختصاص 1 دستگاه کانتینر12متری و ایجاد قطعه جدید در بهشت زهرا و ارامستان مرکزی خاش، از جمله اقدامات شهرداری در مبحث مدیریت بحران کرنا می باشد.
وی ادامه داد: با تهیه تجهیزات پزشکی و لباس‌های ویژه شرایط بهداشتی را برای تغسیل اموات کرونایی مهیا کرده ایم.
وی تصریح کرد: کارکنان شهرداری ،در این کار سنگین به صورت مظلومانه، اما مجاهدانه در حال خدمت به مردم هستند که صمیمانه از خدمات ارزشمند این کارکنان تشکر می‌کنیم.
رییس ستاد مدیریت بحران شهرداری خاش گفت: از تمام ظرفیت‌ها و امکانات و تجهیزات شهرداری خاش به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا استفاده نموده ایم.

شهردارخاش با اشاره به اقدامات شهرداری خاش ، گفت: مواد ضد عفونی کننده در ورودی شهرداری و ... نصب و در دسترس مردم قرار می‌گیرد همچنین سرویس‌های بهداشتی و خدماتی تمامی ساختمان‌ها و مراکز مرتبط با شهرداری روزانه در چند مورد ضد عفونی می‌شود.
وی ادامه داد: تمام واحد ها خدماتی وابسته به شهرداری موظف شده‌اند ملزومات مورد نیاز مانند ماسک را در دستور کار قرار دهند.🔹 شهردار خاش با اشاره به اقداماتی که برای پرسنل خدمات شهری در نظر گرفته شد، تصریح کرد: مقرر گردیده تا آموزش پرسنل ونیروها خدمات شهری، تأمین اقلام و تجهیزات بهداشت فردی از جمله ماسک و دستکش، ضد عفونی کردن ساختمان‌های اداری –  ضد عفونی سطوح و معابر شهری – سرویس‌های بهداشتی و اجرای طرح غربالگری ویژه پرسنل اداری، آتش نشانی ، فضا سبز، خدمات شهری تا پایان کرنا ادامه داشته باشد

پیوندها : http://www.google.com
نمایش تعداد بازدیدها : 205

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0