يکشنبه, 30 شهريور 1399
عنوان : شهردار خاش؛ عملیات اجرایی آسفالت خیابان حوزه علمیه
کد خبر : ۲۹۹۱
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ 
ساعت : ۸:۳۶:۱۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار خاش؛ عملیات اجرایی آسفالت خیابان حوزه علمیه
تداوم  نهضت اسفالت معابر شهر خاش

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش مهندس عبدالمجید تمندانی، شهردار خاش با اعلام این خبر گفت :درراستای نیل به اهداف مدیریت شهری و تسهیل عبور و مرور شهروندان در جهت تسریع در رفت و امد و رضایتمندی شهروندان و رانندگان عزیز عملیات اجرایی آسفالت خیابان حوزه علمیه در محله هواشناسی در دستورکار واحد عمران این شهرداری  قرار گرفته است.
مهندس تمندانی؛ اجرائی کردن سیاست های مدیریت شهری در افق 1400خاش با عدالت محله ایی و اسفالت ریزی و بهینه سازی معابر شهری را از اولویتهای اساسی برنامه های مدیریت شهری خاش دانست.
وی میزان توزیع آسفالت گرم توسط  عمران شهرداری را200هزارمتر مربع اعلام کرد که این عملیات به همت پرسنل خدوم واحد عمران شهرداری و توسط دستگاه فینیشر انجام می گیرد.
مهندس تمندانی  از عزم جدی شهرداری خاش در خصوص توجه به اسفالت ریزی معابر وکانال و جدول گذاری و زیرسازی معابر درمحلات کم برخوردار و حاشیه این شهر خبر داد.
ایشان  در راستای تداوم اجرای نهضت آسفالت و پرسازی اصولی حفاری  گاز ، از اتمام عملیات  آسفالت حفاری کوچه فرهنگ،خیابان رودکی ،طالقانی و...در جهت تسهیل در تردد شهروندان، خبر داد.
شهردار خاش  افزود: پس از اتمام عملیات لوله گذاری حفاری گاز،و تست ، عملیات پرسازی اصولی حفاری به همت اکیپ های وی در پایان گفت از آغاز فصل کاری مقدار200هزار متر مربع در سطح معابر اصلی و فرعی، همچنین لکه گیری و ترمیم آسفالت، توزیع شده است که بر اساس نیازسنجی ها و برنامه ریزی های معموله تا پایان فصل کاری با جدیت در دستور کار عمران و خدمات شهری قرار گرفته است.

نمایش تعداد بازدیدها : 204

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0