يکشنبه, 30 شهريور 1399
عنوان : اغاز عملیات اجرایی تعریض و بهسازی كانال دفع آب های سطحی محله محمد ابا
کد خبر : ۲۹۹۲
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ 
ساعت : ۹:۴۸:۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اغاز عمليات اجرايي تعريض و بهسازي كانال دفع آب هاي سطحي محله محمد اباد

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش مهندس عبدالمجید تمندانی شهردار خاش، با بیان اینکه جمع آوری آب های سطحی شهر با اجرای پروژه های کانال کشی، از اولویت های ویژه مدیریت شهری در این شهر است اظهار د اشت: با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی شهر، مدیریت شهری خاش با هدف ساماندهی معابر و نهرهای سطح شهر همچنین زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌ روها و جداول، عملیات تعریض جدول گذاری و کانال بتنی محله محمد اباد،  در حال اجرا میباشد. 
مهندس تمندانی با اعلام این مطلب عنوان کرد: ساماندهی و تعریض کانال  بزرگ بتنی در محمد اباد از اقدامات خدمات رسانی شهرداری به شهروندان و ساکنان این محله است که در راستای ساماندهی وضعیت آبهای سطحی و جمع آوری فاضلاب اجرا می شود.
وی تصریح کرد : تعریض کانال اب محله محمد اباد که دارای اهمیت بسیار بوده هم اکنون در حال انجام است و این امر باعث روان سازی آبهای این مسیر مخصوصاً در فصل بارندگی می گردد و از ایجاد مشکلات در خصوص گرفتگی آبروها جلو گیری می نماید.
وی بیان داشت : این پروژه  در مدت زمان کم و با سرعت زیادی اجرا می گردد و هدف آن است با شناسایی ایرادات کالبدی در بافت این محله، نارسایی ها را برطرف نماییم تا ساکنین این محله  از محیطی بهتر برای زندگی بهره مند گردند.
شهردار خاش  افزود: عملیات احداث کانال بتنی از مسیل مذکور، از میدان مشاهیر  تا خارج از شهر برنامه ریزی و اجرا ،  شده است.
شهردار خاش افزود: مجموعه شورای اسلامی و شهرداری خاش در تمامی نقاط سطح شهر اهتمام جدی خود را به خرج می دهند تا مشکلات هدایت آبهای سطحی این شهر را حل کنند و در این راستا از کوچه ها و کوی و معابر گرفته تا خیابان و شریان های سطح شهر، با اجرای جدول گذاری ها و تعویض جداول فرسوده و کهنه در راستای هدایت مناسب و بهداشتی و روان آب های سطحی به صورت شبانه روزی تلاش می کند.
وی با تاکید بر اینکه كانال مذکور در خيابان امام خمینی رح در محله محمد اباد در حال اجرا است، گفت: در حال حاضر عملیات حفاری، جدول گذاری،  و بتن ریزی  و اتصال کانال به کانال خروجی شهر  در دست  اجرا میباشد .و رضایت ساکنین را به همراه داشته است.
تمندانی  خاطرنشان کرد: امید است با اجرای این طرح بتوانیم آب های سطحی معابر اتصالی خیابان امام خمینی رح را به کانال  اصلی خروجی اب به رودخانه ، متصل کنیم  تا مشکل آب های سطحی در این محدوده مرتفع گردد.

پیوندها : http://www.google.com
نمایش تعداد بازدیدها : 112

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0