يکشنبه, 30 شهريور 1399
عنوان : آماده سازی پروژه زیرسازی معابر شهر خاش برای آسفالت ریزی
زير عنوان : شهردار خاش از آماده سازی پروژه زیرسازی، شریان ها و معابر اصلی محلات حاشیه شهر برای آسفالت ریزی خبر داد
کد خبر : ۲۹۹۵
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ 
ساعت : ۸:۴۴:۱۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار خاش خبر داد:

 آماده سازی پروژه زیرسازی معابر شهر خاش برای آسفالت ریزی

 شهردار خاش از آماده سازی پروژه زیرسازی، شریان ها  و معابر  اصلی محلات حاشیه شهر برای آسفالت ریزی خبر داد

 به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش مهندس عبدالمجید تمندانی شهردار خاش بیان داشت: یکی از پروژه‌های مهمی که در سطح شهر نقش اساسی ایفا می‌نماید زیرسازی و ساماندهی نوارهای حفاری می باشد که هم اکنون در مراحل پایانی عملیات زیرسازی قرار گرفته است.

 شهردار خاش گفت: این معابر به دلیل پرتردد و نامناسب بودن آسفالت موجود که باعث مخاطراتی برای رانندگان، سرنشینان و همشهریان می شود در دستور کار اجرائی جهت ساماندهی قرار گرفته است.

 تمندانی با اشاره به خیز بلند عمرانی این شهرداری در دوره اخیر گفت:شعار ما در ابتدای دوره  خیز بلند عمرانی در این شهر بود که خوشبختانه با بهره برداری از چندین پروژه عمرانی مهم و اساسی در سطح شهر من جمله اسفالت اساسی محلات ریگ اباد و فرودگاه  ، پارک ولایت و پارک خیام ،میادین شهر در بحث فضای سبز  و ...شاهد ایجاد زیرساخت های جدید که قطعا نقش مثبت آن در رونق ساخت و ساز و توسعه آفرینی در این شهر غیر قابل انکار خواهد بود.

 تمندانی زیر سازی و آسفالت خیابان های سطح شهر به ویژه خیابان های اصلی را از جمله مطالبات جدی شهروندان از شهرداری دانست و ادامه داد: یکی از مهمترین وظایف شهرداری توجه به عمران و آبادانی شهر است و در واقع این اقدامات در راستای تسهیل در امر رفت و آمدی ایمن، ایجاد بستری مناسب جهت رضایتمندی ساکنین و روان شدن ترافیک صورت می گیرد.

 وی تصریح کرد: در راستای تأمین رفاه، آسایش و جلب رضایتمندی شهروندان، به منظور اجرای زیرساخت های اصولی معابر، عملیات زیرسازی و آماده سازی معابر در هسته مرکزی و محلات سطح شهر در حال انجام است.

 شهردارخاش اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات مطلوب به همشهریان، عملیات مرمت، درزگیری و آسفالت ریزی مسیرها و نوارهای حفاری و لوله گذاری، توسط اکیپ های آسفالت ، در هفته اتی به مرحله اجرا خواهد امد

 او افزود: این عملیات که با هدف تسهیل در تردد عابرین و وسائط نقلیه، بهسازی و حذف نا همواری های معابر و همچنین بهبود سیما و منظر شهر خاش است، در مراحل بعدی  به ترتیب اولویت، و با عدالت محله ایی در افق 1400 اجرایی خواهد شد.

 تمندانی همچنین با تاکید بر اتمام پروژه های در دست اقدام تصریح کرد: مرمت کانال  سنگی  محله ولی اباد  یکی از پروژه های مهم  و زیر ساختی این محله می باشد که با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته جهت کاهش خطر پذیری  این محله از سیلاب های احتمالی در حال احداث است.


نمایش تعداد بازدیدها : 14

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0