يکشنبه, 30 شهريور 1399
عنوان : نشست اعضای شورای اسلامی شهرخاش با رئیس شركت پخش فرآورده‌ های نفتی ناحیه خاش برگزار گردید
کد خبر : ۲۹۹۶
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ 
ساعت : ۸:۴۹:۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

نشست اعضای شورای اسلامی شهرخاش با رئیس  شرکت پخش فرآورده‌ های نفتی ناحیه خاش برگزار گردید

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش  امان الله کردی تمندانی رییس شورای اسلامی شهر خاش در ابتدای  جلسه  ضمن تبریک انتصاب شایسته  به جناب مهندس صفر شهرکی ،برای  مسولیت مجدد از وی به عنوان فردی کارکشته و با تجربه نام بردو برای ایشان در ادامه راه خدمت در شهر خاش آرزوی موفقیت کرد .

کردی  تمندانی  ادامه داد ، امید داریم با هم افزایی و مشارکت دو مجموعه در فرصت باقیمانده این دوره از شورای اسلامی، شاهد خدماتی در خور شأن مردم شهید پرور خاش باشیم.

 وی افزود : با در نظرگیری سالها خدمت صادقانه ، روحیه مردم داری و تجارب ارزنده مهندس شهرکی این انتخاب نوید بخش اتفاقات مثبتی برای آینده شهر خاش در مبحث پخش فراوردهای نفتی خواهد بود .

ریس شورای  اسلامی شهر خاش ادامه داد مجموعه شورا همچون گذشته در راستای خدمات بهینه و در خور شهروندان فهیم خاش ، آماده همکاری باشرکت پخش فراوردهای   نفتی  بوده و تلاش دارد تا موجبات رضایتمندی مردم را بیش از پیش فراهم آورد .

 ایشان در ادامه با تشکر از همکاری ارزشمند مجموعه پخش فراورده های  نفتی در مبحث ۱۲۰کامیون ، نگاه ویژه این شرکت را در خدمترسانی به  خانواده  مالکین این کامیون ها خواستار شد و اذعان کرد : با توجه به  معاش  ۱۲۰ خانوار به صورت مستقیم ، موجبات خدمت رسانی به این  شهروندان  را فراهم می آورد، امیدواریم شرکت پخش فراورده های  نفتی و دستگاهای  نظارتی  به این امر توجه ویژه ای داشته باشد.

ایشان  ارتقای مستمر فضای هم افزایی و پاسخ گویی فروشگاهای نفتی،نظارت ویژه شرکت بر عملکرد فروشگاه ها ، با توجه به ویروس کرنا و تجمع مردم در فصل سرد  ، راخدمت خالصانه به شهروندان عنوان و افزود امیدواریم به این مهم توجه ویژه ای شود.

رییس شورای شهر خاش تصریح کرد شهروندان خاش  همواره لایق بهترین ها بوده اند و هم اینک که در شرایط جنگ اقتصادی و تحریم به سر می بریم حفظ و ارتقای مستمر ارتباط مجموعه های  نفتی با مردم اهمیت بسزایی دارد.وی با  تاکید بر مسئله ثبت نام ۴۵هزار خانوار خاش  و مشکل ثبت نام ۳۰۰۰خانوار دیگر  حاکی از اهمیت این مطالبات خانوارها  است که با توجه به شرایط خاص شهرستان در فصل سرد ،  میطلبد  با پیگیری  و تلاش  شرکت پخش فراورده های نفتی  این مطالبه  مردمی مرتفع  وتمهیدات و،تدابیر لازم برای توزیع به موقع نفت سفید درزمان  برودت هوای سرد پیش بینی شود و مراکز تامین و مجاری توزیع نفت سفید از هم اکنون آماده خدمت رسانی در شرایط سخت و سرما در  شرایط کنونی  با ویروس باشند

 کردی تمندانی افزود ما به عنوان نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر بر خود وظیفه می دانیم تا مشکلات شهروندان را به طور جدی پیگیری کرده و با استفاده از تمام ظرفیت ها و در سایه تعامل و همکاری همه سازمان ها و اداره جات نسبت به رفع مشکلات ایشان اقدام کنیم. از جمله مشکلات ریشه ای و دیرینه مردم خاش ، نفت سفید و کمبود کپسول گاز   است که به  یک معضل تبدیل  شده است که علیرغم توانمندی ها و دو شرکت پخش همچنان لاینحل مانده است و مشکلات زیادی را برای شهروندان فراهم ساخته است.

رییس شورای شهر خاش با انتقال برخی از مشکلات مردم خاش به رییس شرکت نفت خاش ضمن تشکر از رویکرد مثبت و خدمات این مجموعه به مردم  ، افزود توجه خاص و بیش از پیش جناب شهرکی را به افزایش سهمیه نفت  مردم در فصل سرد را انتظار داریم.

 در ادامه مهندس بهزاد بهادری عضو شورای شهر خاش گفت ویروس کوچک کرونا دنیا را اسیر خود ساخت و اینک ، انسان این موجود مغرور و عجیب با این ویروس کوچک که با میکروسکوپ هم بسختی دیده می شود در نبرد است بنابراین بایستی حواسمان باشد آفت نخوت و غرور ما را اسیر خود نکند و از موقعیت هایمان برای خدمت به مردم استفاده کنیم، اظهار داشت : مدیریت شرکت گاز یکی از بخش های پرچالش است که هم با دوایر دولتی و اشخاص حقیقی وهم حقوقی و .... ارتباط مستقیم دارد.

 

وی ادامه داد با توجه به پشت سرگذاشتن فصل گرما،باید قبل از شروع فصل بارندگی وبرودت هوا در خصوص بحث سوخت شهرستان  تدابیر لازم اندیشیده شود.

وی افزود: همچنین  ادارات و مدارس که  قطعأ نیاز به تأمین و ذخیره سازی سوخت دارند،باید هر چه زودتر در این زمینه اقدام لازم صورت پذیرد

درادامه نصرالله کرد عضو شورای اسلامی شهر  با توصیف اقای شهرکی بعنوان یک انسان شریف و توانمند که با دانش و درایت امورات و وظایفش را در مجموعه   پخش فراورده های نفتی انجام داده است از وی درخواست کرد تا با تلاش واستفاده از   تجربیات گذشته در برآورده کردن خواسته های بحق و منطقی شهروندان در بحث ثبت نام شهروندان را تسریع وافزود باید هماهنگی با  فروشگاهها پیرامون رعایت الزامات بهداشتی توزیع سوخت در فروشگاها و نیز بررسی مسائل و موارد مرتبط با پاسخ گو یی و تکریم شهروندان  در فروشگاه ها عرضه سوخت با نظارت شرکت انجام پذیرد.

در ادامه هوشنگ ریگی عضو شورای اسلامی یکی از مطالبات مهم شهروندان  را،ثبت نام کالا برگ سوخت، عنوان کرد  و گفت  با توجه به شرایط خاص آب و هوایی  شهر همکاری و تلاش عزیزان در مجموعه پخش فراورده های  نفتی باید بیشتر از گذشته باشد

وی با بیان این‌که امسال ثبت نام کالابرگ برای  بعضی ازشهروندان  به یک معضل تبدیل شده بود، ادامه داد: باید تلاش بیشتری شود.

وی افزود: تمهیدات ،تدابیر لازم برای توزیع به موقع نفت سفید  با توجه به برودت هوای سرد پیش بینی شود و مراکز تامین و مجاری توزیع نفت سفید  ونیز گاز از هم اکنون آماده خدمت رسانی در شرایط سخت و سرمای طولانی با شرایط حال حاضر باشند

در پایان  مهندس شهرکی رییس شرکت پخش فراورده های  نفتی خاش، در این دیدار ضمن اشاره به نقش پررنگ و مهم شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان منتخب مردم در پیگیری مطالباتشان، از حضور در کنار  اعضاء شورای اسلامی شهرخاش ، ابراز خرسندی و از خدمات و تلاش های مدیریت شهری در انجام اقدامات عمرانی، خدماتی و زیباسازی تشکر کرد.

در این جلسه، ریس شرکت نفت گزارشی از فعالیت مجموعه نفتی را خدمت  نمایندگان مردم ارائه کرد


پیوندها : http://www.google.com
نمایش تعداد بازدیدها : 15

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0