پنج‌شنبه, 1 آبان 1399
عنوان : مراسم تجلیل از آتش نشانان فداكار شهر خاش
کد خبر : ۳۰۰۸
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ 
ساعت : ۹:۱۱:۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مراسم تجلیل از آتش نشانان فداکار شهر خاش

 همزمان با هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و ایمنی، مراسم تجلیل از آتش نشانان شهر خاش با حضور فرماندار محترم نایب ریس شورای اسلامی شهر خاش، معاون شهردار، آتش نشانان فداکار خاش  و جمعی از مدیران و نیروهای هلال احمر برگزار شد.

 .به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری شهر خاش  مهندس صالحی فرماندار شهرستان خاش در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات آتش نشانان، گفت: در این مدت که بنده افتخار خدمتگزاری به مردم خاش را دارم از نزدیک شاهد رشادت و شجاعت نیروهای جان بر کف آتش نشانی بوده ام .

 وی ادامه داد: کسی که دغدغه رفع مشکل مردم را داشته باشد بالاترین ارزش است . 

وی خاطرنشان کرد: وظیفه ما مسئولین حمایت حداکثری از آتش‌نشانان بخصوص درزمینهٔ تهیه تجهیزات ضروری و موردنیاز برای آن‌ها در راستای خدمات رسانی بهتر و بیشتر به عموم شهروندان می باشد.

 در ادامه هوشنگ ریگی نایب ریس شورا اسلامی شهر نیز در این مراسم ضمن تبریک روز آتش‌نشانی، یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای آتش‌نشان را گرامی داشت و گفت: تلاش شبانه‌روزی آتش‌نشانان برای خدمت‌رسانی به مردم جای تقدیر و تشکر دارد.

 ریگی با اشاره به اهمیت آموزش و پیشگیری از حوادث، افزود: آموزش به شهروندان برای رعایت نکات ایمنی و پیشگیری از حوادث باید در اولویت کار آتش‌نشانی باشد تا بتوانیم حوادث را کاهش دهیم.

 

در ادامه عبدالوحید هاشمزهی  معاونت منابع انسانی  شهردار خاش ساختن شهر ایمن در برابر حوادث و بلایای طبیعی، شناسایی نقاط پرخطر در سطح شهر، آموزش فراگیر شهروندی، توانمندسازی سرمایه و منابع انسانی، افزایش آگاهی وآمادگی آتش نشانان، ارتقای زیرساخت ها، سخت افزار‌ها و نرم افزار‌ها را از جمله اهداف مدیریت شهری و آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خاش عنوان کرد.

 گفتنی است در پایان این مراسم از رئیس ایستگاه اتشنشانی خاش اقای ظاهر قلندرزهی و کارمندان  و آتش نشانان خاش  تجلیل به عمل آمد.


پیوندها : http://www.google.com
نمایش تعداد بازدیدها : 49

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0