پنج‌شنبه, 1 آبان 1399
عنوان : آغاز عملیات اصلاح نوارهای حفاری در خیابان های سطح شهر خاش
کد خبر : ۳۰۰۹
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ 
ساعت : ۹:۱۲:۴۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

آغاز عملیات اصلاح نوارهای حفاری در خیابان های سطح شهر خاش

 شهردار خاش از آغاز عملیات اصلاح نوارهای حفاری و روکش آسفالت خیابان های سطح شهر خبر داد و افزود ،کنده کاری برای گاز رسانی و طولانی شدن ترمیم آسفالت خیابان ها و معابر شهر خاش شهروندان بویژه رانندگان و کسبه را دچار مشکل کرده است.

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش ، شهردار خاش گفت ،مردم ،کسبه و رانندگان از کنده کاری طرح گاز رسانی و طولانی شدن ترمیم و آسفالت خیابان های شهر خاش گلایه مند هستند.

تمندانی ادامه داد: در طرح گاز رسانی کنده کاری ، تمیزکاری و پر کردن کانال ها بر عهده پیمانکار شرکت گاز  بوده است و  پس از اتمام عملیات گاز رسانی و تایید شرکت گاز، شهرداری اقدام به ترمیم و آسفالت معابر کرده است.

او درباره علت طولانی شدن ترمیم آسفالت خیابان ها و معابر شهر خاش گفت: ترمیم نوار حفاری باید با رعایت ضوابط فنی و طبق برنامه انجام شود و به همین دلیل زمان بر است.واز شهروندان جهت تاخیر در زمان اجرا پروژه پوزش میخواهیم.

شهردار خاش گفت : عملیات خاکبرداری ، کوبیدن و غرق آب کردن محل کنده کاری برای اجرای آسفالت ، طولانی شد.

ایشان افزود دستگاه ها و سازمانهای خدمات رسان برای عملیات هایی نظیر گسترش، اصلاح و ترمیم انشعابات آب و فاضلاب، برق، گاز و یا تغییر در کابلهای مخابراتی ناگزیر هستند حفاریها و کنده کاری هایی در سطح معابر عمومی شهر ایجاد کنند که همین حفاریها را میتوان یکی از عمده ترین دلایل تخریب آسفالت معابر شهرخاش دانست.

شهردارخاش اظهار کرد: به منظور ارائه خدمات رسانی جهت تسهیل در ایاب و ذهاب و رفاه حال شهروندان محترم و مناسب سازی محیط شهری، نوارهای حفاری معابر سطح شهر که جهت اجرای پروژه گاز شهری ایجاد شده بود، پرسازی و عملیات ترمیم و روکش آسفالت در این نقاط در دستور کار عمران شهرداری قرار گرفته است.

مهندس تمندانی با تأکید بر اینکه خدمات رسانی بهینه و کسب رضایتمندی شهروندان از اولویتهای اجرای این طرح است، افزود: جهت بهبود جلوه بصری شهر و ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و بهسازي آسفالت هاي آسيب ديده خيابان هاي شهر، بهسازی و مرمت آسفالت نوار حفاری در حال اجراست.

وی با اشاره به اینکه یکی از وظایف دائمی در شهرداری ها نظارت برکیفیت آسفالت معابر و نیز ترمیم بموقع خرابی ها می باشد، خاطر نشان کرد: رضایتمندی شهروندان سرمایه و تکیه‌گاهی برای شهرداری است و ما تلاش می‌کنیم تا با شناسایی بهتر نیازهای شهروندان و برنامه‌ریزی به موقع و صحیح برای رفع آن‌ها، احساس رضایت و رفاه آنان را افزایش دهیم.


پیوندها : http://www.google.com
نمایش تعداد بازدیدها : 55

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0