پنج‌شنبه, 1 آبان 1399
عنوان : بازدید میدانی شهردار خاش ازمحلات مختلف سطح شهر ، بررسی مشكلات و نیازهای محله بنیاد مستضعفان /پاكسازی نخاله های ساختمانی
کد خبر : ۳۰۱۳
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ 
ساعت : ۱۱:۴۰:۲۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بازدید میدانی شهردار خاش ازمحلات مختلف سطح شهر ، بررسی مشکلات و نیازهای محله بنیاد مستضعفان /پاکسازی نخاله های ساختمانی

  شهردار خاش در بازدید میدانی از کوی بنیاد مستضعفان از نزدیک مشکلات این محله را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورا اسلامی و شهرداری خاش به نقل از روابط عمومی ، در این بازدید  مهندس تمندانی در ملاقات با اهالی این محله به بحث و بررسی مشکلات این محله  پرداخت.

نخاله برداری،جدول کاری در کوچه ها‌ و خیابانها، آسفالت ، مرمت بوستان محلی ، توسعه فضای سبز و احداث کانال آبهای سطحی بیشترین خواسته اهالی  بنیاد مستضعفان از شهردارخاش بود.

مهندس تمندانی در این دیدار با اشاره به عزم جدی شهرداری خاش جهت حل مشکلات و نیازهای محلات گفت : قصد داریم تا با دسته بندی مشکلات و اولویت بندی نسبت به‌ رفع آنان اقدام کنیم.

وی در ارتباط با طرح پاکسازی و نخاله برداری معابر شهری خاش نیز گفت وجود ضایعات و نخاله های ساختمانی و رها شدن آنها در اطراف معابر و محل سکونت سایر شهروندان یکی از معضلاتی است که  روز به روز چهره و سلامت شهر را تهدید می کند .

تمندانی عنوان کرد : رعایت این موضوع علاوه بر حفظ نظم و مقررات شهری برای تمامی حقوق شهروندی نیز مورد اهمیت است چرا که افرادی که اقدام به تخلیه نخاله ها و ضایعات ساختمانی در محل های غیر مجاز و در مسیرها و محل سکونت شهروندان میکنند ، حقوقی از جمله سلامتی محیط زیست ، بهداشت محیطی ، آلودگی های بصری و ... را باعث می شوند

وی ادامه داد  :  طرح پاکسازی نخاله های ساختمانی با هدف ساماندهی و پاکیزه سازی محیط شهری از پسماندها و نخاله های ساختمانی به مورد اجرا در آمد ،و با توجه به اینکه تخلیه غیر قانونی پسماندهای عمرانی و نخاله های ساختمانی موجب بد منظر شدن چهره شهر می گردد این شهرداری به صورت مستمر اقدام به پاکسازی از پسماند ونخاله های ساختمانی می کند.

ایشان گلایه های مردم ، مطالبات و خواسته های شهروندان را حق مُسَلَم آنها دانست و خاطر نشان کرد : شهرداری هر آنچه در توان دارد را به کار خواهد گرفت تا نیازهای محلات مختلف را با اولویت‌‌ توجه به محلات محروم و کمتر توسعه یافته مرتفع نماید


پیوندها : http://www.google.com
نمایش تعداد بازدیدها : 31

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0