• ساعت : ۱۱:۱۴:۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 313
  • کد خبر : ۲۹۸۶
اعضای شورای اسلامی شهر خاش در پیامی ۱۴ تیر ماه آغاز هفته شهرداری ها و دهیاری ها را به خدمتگزاران بی منت مردم تبریك و تهنیت گفتند.
پیام تبریک شورای اسلامی شهرخاش  به مناسبت " هفته شهرداری و دهیاری "

اعضای شورای اسلامی شهر خاش  در پیامی ۱۴ تیر ماه آغاز هفته شهرداری ها و دهیاری ها را به خدمتگزاران بی منت مردم تبریک و تهنیت گفتند.

 

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهراری خاش ؛درمتن پیام اعضای شورای اسلامی شهر خاش امده  است:

نامگذاری ۱۴تیرماه به عنوان روز شهرداری  و دهیاری  فرصتی فراهم ساخت تا قدردان زحمات مجموعه شهرداری و دهیاری عزیز به ویژه شهرداران و دهیاران که بصورت شبانه روزی در عرصه های مختلف عمرانی ، فرهنگی  و اجتماعی در راستای خدمت به شهروندان و روستاییان در تلاش و تکاپو هستند، باشیم .
شهرداری ها و دهیاری ها نیز بعنوان نهادی خدماتی واجرایی همواره بعنوان خدمتگزار به مردم  بعنوان ولی نعمتان مطرح وموردتوجه بوده اند که باتنوع ارائه خدمات همواره دارای کارکردهای مردمی و درمسیر خدمتگزاری قابلیت ها وظرفیتهای بسیار قابل ملاحظه داشته اند.
ضمن تبریک و گرامیداشت ۱۴ تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها، از خدمات شبانه روزی کارکنان پرتلاش شهرداری ها و دهیاری های شهرستان خاش تقدیر و تشکر نموده ، توفیق روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان درعرصه های مختلف عمرانی،فرهنگی و اجتماعی که در حال خدمت به شهروندان و روستائیان هستند از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم .

 
شورای اسلامی شهر خاش
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0