• ساعت : ۱۱:۴۲:۲۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 265
  • کد خبر : ۳۰۱۴
ساماندهی و رنگ‌آمیزی جداول،و پاكسازی معابر شهر خاش دردستور كار شهرداری قرار گرفته است.

نایب ریس شورای شهر خاش خبر داد؛

 

ساماندهي و رنگ‌آميزي  جداول،و پاکسازی معابر شهر خاش دردستور کار شهرداری  قرار گرفته است.

 به گزارش سایت اطلاع  رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش ، هوشنگ ریگی نایب رییس شورای شهر خاش  با اعلام اين خبر افزود: عمليات ساماندهي و رنگ‌آميزي المان ها،گلدان ها،جداول ،ستون های سایبان خیابان شهید مراد ریگی ، توسط تاسیسات خدمات شهری شهرداری خاش،  اجرایی شده است.

 هوشنگ ریگی  ادامه داد: با توجه به سیاست  شورای اسلامی در دوره اخیر درباره شاد کردن شهر و استفاده از رنگ‌های چشمنواز برای تلطیف روحیه شهروندان،  شهرداری نسبت به رنگ آمیزی دیوار‌ها، جداره‌ها در مرکز و نیزتجهیزات  بوستان ها و میادین اقدام کرده تا این مکان ها بیش از گذشته برای شهروندان دلپذیر و زیبا باشد.

وی افزود : در اجرای این طرح  تلاش می شود به کیفیت و ماندگاری رنگ آمیزی جداول و نرده ها دقت شود.

  وی  ادامه داد شهرداری در اجرای اطرح زیباسازی به صورت گسترده اقدامات اساسی و ویژه‌ای را در دستور کار خود قرار داده است که می توان به رنگ آمیزی جداول، تنظیف و پاکسازی محلات، رفع سد معبر، رفع موانع و زوائد بصری، امحاء دیوار نوشته‌ها، جمع آوری نخاله های ساختمانی و... اشاره کرد.

 ایشان تصریح کرد اجرای رنگ آمیزی جداول که یکی از مهمترین اقدامات این طرح است جهت افزایش دید رانندگان و نظم بخشی در نقاط مختلف ترافیکی و همچنین زیبا سازی بصری انجام یافته و هم اکنون توسط اکیپ رنگ امیزی تاسیسات خدما ت شهری  در سطح شهر عملیاتی شده است.

 نایب ریس شورای شهر خاش  با اشاره به تشکیل کارگروه رنگ در تاسیسات شهرداری ادامه داد: خط کشی معابر ،رنگ امیزی سرعت کاها و...... ازدیگر اقدامات ترافیکی  این شهراری است که در دستور کار قرار گرفته است

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0